Nie masz czasu na procedury
wizowe?
Skorzystaj z pomocy
ekspertów!

 • przygotowanie niezbędnej dokumentacji
 • wypełnianie elektronicznych wniosków
 • umówienie na rozmowę z konsulem
 • konsultacje
 • Wizy do USA  Podróż do Stanów Zjednoczonych jest Twoim marzeniem, a jedynym, co Cię przed nią powstrzymuje, jest konieczność posiadania wizy do USA? Nie zniechęcaj się. Procedura starania się o wizę nie jest wcale tak skomplikowana, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

  Podróż do USA może być wspaniałym doświadczeniem. Ten kraj i jego - zupełnie odmienna od naszej - kultura zaciekawią Cię i pozwolą na odkrycie zupełnie nowego świata. Warto...

  Wbrew pozorom, procedury wizowe to tylko kilka prostych kroków, przez które pomożemy Ci przejść. Zapoznaj się z zawartymi na stronie informacjami, jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, zadaj pytanie na forum.

   

  Informacje ogólne

  Chcesz otrzymać wizę do USA, ale nie wiesz zupełnie od czego zacząć? Tu znajdziesz ogólne informacje, dotyczące procedury wizowej, kategorii przyznawanych wiz i miejsc, gdzie o wizę możesz się starać.

  Rozmowa z konsulem

   W jaki sposób umówić się na spotkanie z Konsulem, ile czasu potrzeba, aby doczekać się na swoją kolejkę, jak przebiega spotkanie w Ambasadzie - znajdziesz tu odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

  Informacje praktyczne

  Procedura starania się o wizę w kilku prostych krokach - w jakiej kolejności się za to zabrać, co nas czeka na jakim etapie - praktyczne pytania, na które nie możesz uzyskać nigdzie odpowiedzi - zajrzyj właśnie tu.

  Wniosek o przyznanie wizy

  Najważniejszy etap procedury wizowej - podczas wypełniania wniosku o wizę spotkać można najwięcej problemów, mnożące się wątpliwości i niejasności, związane z procedurą - wszystko o wniosku znajdziesz tu.

  Pośrednictwo w załatwianiu wizy  copyright © poznajstany.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
  kontakt